Slide

Dla klientów

SkinDNA to kompleksowy test genetyczny, który pozwoli na wdrożenie indywidualnego planu profilaktyki przedwczesnego starzenia się skóry. Znajdziesz odpowiedzi na pytanie jak dbać o swoją skórę, jakich składników kosmetyków i zabiegów potrzebujesz, a jakich powinnaś unikać, oraz jaka suplementacja pomoże Ci w utrzymaniu zdrowego i młodego wyglądu. Koniec z eksperymentami przeprowadzanymi na własnej skórze, teraz będziesz wiedzieć, co jest dla Ciebie dobre i bez trudu dostosujesz odpowiednie kosmetyki!

Każda skóra starzeje się w inny sposób, procesy te są zapisane w naszych kodach genetycznych. Starzenie skóry nie jest procesem jednorodnym, zachodzi na różnych polach.  Test SkinDNA™ bada 5 parametrów zdrowia skóry, powiązanych bezpośrednio z jej starzeniem. Są to:

  • jakość włókien kolagenowych utrzymujących jędrność i elastyczność;
  • nasilenie glikacji powodującej powstawanie zmarszczek;
  • podatność na uszkodzenia słoneczne i powstawanie plam pigmentacyjnych;
  • podatność na uszkodzenia przez wolne rodniki;
  • wrażliwość i skłonność do stanów zapalnych

Test SkinDNA dostępny w naszym sklepie pozwala odkryć Twoje mocne i słabe strony w każdej z tych kategorii na podstawie 16 markerów genetycznych.

Test odbywa się higienicznie i w zaciszu Twojego domu. Otrzymujesz zestaw do pobrania wymazu z policzka, co jest zupełnie bezinwazyjne i bezbolesne, następnie odsyłasz próbkę do naszego sklepu (ul. Matuszewska 20, 03-876 Warszawa). Wędruje ona do renomowanego laboratorium genetycznego w Sydney, Australii. Wynik przychodzi bezpośrednio na Twojego maila w okresie od dwóch tygodni do miesiąca. Ponieważ jest to test genetyczny, przeprowadza się go raz w życiu.

Wynik przedstawiony jest w formie procentowej, po porównaniu go przez algorytmy statystyczne Twojego badania z dziesiątkami tysięcy innych wyników w bazie danych. Wskaże mocne i słabe strony Twojej skóry, pokaże, o co musisz się szczególnie zatroszczyć by zachować świeży wygląd na dłużej.

Nie. Nie ma potrzeby ponownego wykonywania testu genetycznego SkinDNA ™, ponieważ Twoje geny nigdy się nie zmienią. Jeśli chodzi o tego typu testy DNA, twoje DNA jest takie samo przez całe życie. To jedyna w życiu inwestycja, dzięki której nigdy więcej nie stracisz ani grosza na produkty i zabiegi.

Bez względu na wiek, nigdy nie jest za późno, aby skupić się na przyszłym zdrowiu swojej skóry.

SkinDNA ceni zaufanie, którym nas obdarzasz. Aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi lub ujawnieniu, zachować dokładność danych i zapewnić wykorzystanie informacji, stosujemy szereg środków technicznych, fizycznych i administracyjnych w celu ochrony informacji, które zbieramy o naszych członkach.

Nigdy nie będziemy udostępniać twoich danych osobowych.

Twoja próbka DNA może zostać zatrzymana przez SkinDNA przez okres do siedmiu (7) dni po przetworzeniu próbki śliny (w celu ponownego zbadania, jeśli to konieczne), po czym próbka zostanie wysłana do komory izolacyjnej, gdzie przechodzi proces utylizacji.

Otacza nas więcej porad zdrowotnych niż kiedykolwiek, ale co naprawdę jest dla ciebie dobre?

W przeszłości mogliśmy odpowiedzieć na to pytanie tylko w bardzo ogólny sposób, każdy miał takie same zalecenia dotyczące odżywiania i zdrowia skóry. Teraz możesz wyjść poza uniwersalne sugestie. Spostrzeżenia dotyczące zdrowia skóry z wyników testów genetycznych SkinDNA ™ mogą wskazać Ci najbardziej odpowiednie środki zapobiegawcze. Nawet jeśli zastosowałeś się do wszystkich rad co do joty, nikt nie jest w stanie dokładnie przewidzieć, jak Twoja skóra będzie się starzeć, tylko patrząc na Ciebie.

Jeśli przytłaczają Cię sprzeczne porady na temat tego, co jest najlepsze dla zdrowia i przyszłości Twojej skóry, jeśli potrzebujesz motywacji, aby utrzymać zdrowie i jakość skóry w dłuższej perspektywie, lub jeśli po prostu łatwiej i bardziej realistycznie jest skupić się na obszarach, w których Twoja skóra jest genetycznie słabsza, to test genetyczny SkinDNA ™ jest dla Ciebie.

Chociaż można kupić i używać szerokiej gamy produktów do pielęgnacji skóry, większość specjalistów od pielęgnacji skóry zgodzi się, że nie jest to ani ekonomiczne, ani praktyczne. Rozumiejąc predyspozycje Twojej skóry – z perspektywy DNA – jesteśmy w stanie określić, jakie rzeczy powinnaś stosować, stosując zindywidualizowany program pielęgnacji skóry specjalnie dla Ciebie!

To ukierunkowane podejście (zamiast strzelby lub uniwersalnego podejścia do pielęgnacji skóry) ostatecznie pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze, a co ważniejsze, koncentruje program pielęgnacji skóry na kluczowych obszarach, które są ważne dla fizjologii Twojej skóry.

Absolutnie mamy dziś szczęście, ponieważ nauka o pielęgnacji skóry rozwinęła się do tej pory, że nie mieliśmy problemów ze znalezieniem składników zdolnych do spowolnienia rozkładu kolagenu, uszkodzeń słonecznych, utleniania, glikacji i stanów zapalnych. To tylko kwestia wiedzy, które składniki najlepiej pasują do typu genu każdej osoby, aby pomóc w rozwiązaniu problemów związanych ze starzeniem się skóry.

Dla profesjonalistów

Od momentu zakończenia Projektu Genomu Ludzkiego w 2003 roku, naukowcy SkinDNA™ ciężko pracują nad odkryciem unikalnego projektu genetycznego ludzkiej skóry. W 2008 roku poszukiwania te doprowadziły do niezwykłego odkrycia 15 markerów genetycznych, które odegrały rolę w ochronie skóry, jej przedwczesnym starzeniu się i określiły przyszłe rezultaty działania naszej skóry. To niezwykłe odkrycie zapoczątkowało nową erę w dziedzinie spersonalizowanej medycyny skórnej.

Wyniki każdej z kategorii zostały opracowane w opatentowanej, skalowanej skali od 0,001 do 1, zwanej Mazy Scale™.

Wyniki testów genetycznych SkinDNA™ wykorzystują naszą opatentowaną skalę DG-Theorem™, aby opracować osobisty przewodnik, który pozwoli Ci stworzyć kompletny, dostosowany do Twoich potrzeb system pielęgnacji skóry, umożliwiający osiągnięcie optymalnego stanu zdrowia skóry w dłuższej perspektywie.

Mazy Scale™ to numeryczny schemat klasyfikacji oparty na stopniowej skali od 0,001 do 1, który wizualnie przedstawia czynniki ryzyka genetycznego skóry przedstawione w całym procesie starzenia się skóry. Został on opracowany przez ekspertów SkinDNA jako sposób klasyfikacji reakcji różnych typów skóry w oparciu o różne wyniki genetyczne i inne czynniki zewnętrzne, w tym czynniki rasowe i styl życia.

Pozostaje on uznanym narzędziem w badaniach dermatologicznych nad starzeniem się skóry i efektami genetycznymi i znajduje się w każdym Raporcie z Badań Genetycznych SkinDNA™, jak również w jego rozwiązaniach “White Label”, w których SkinDNA pomagało w co-brandingu lub rebrandingu w celu dystrybucji.

Chociaż Test Genetyczny SkinDNA™ może być stosowany jako narzędzie analityczne, jest pierwszym, który wprowadza solidną przewidywalność. Nasza zdolność do przewidywania przyszłości skóry klienta w oparciu o jego DNA stanowi podstawę tego, czym jesteśmy.

Jeśli mówimy o niezawodności jako o naukowej dokładności procesu, to jest ona tak przewidywalna, jak tylko może być, obecnie 99,96%. Istnieje tak mały margines błędu, jednak dysponujemy środkami technicznymi, które zapewniają bardzo wysoką dokładność.

Twoje geny odgrywają dużą rolę w wynikach badań skóry, ważne jest również, aby zdać sobie sprawę, że geny nie są jedynym wyznacznikiem, styl życia i dieta również może odgrywać rolę. Na przykład, na podstawie wyników testów genetycznych SkinDNA™ – jeżeli są one narażone na zwiększone ryzyko rozpadu kolagenu, nie musi to oznaczać, że na pewno napotkają ten problem w późniejszych latach – jeżeli będą również ostrożni w wyborze stylu życia.

Test SkinDNA™ daje osobom indywidualnym i ich specjalistom w dziedzinie pielęgnacji skóry informacje niezbędne do podejmowania bardziej świadomych decyzji dotyczących potrzeb w zakresie pielęgnacji skóry. SkinDNA™, którego kluczowym elementem jest profilaktyka, został opracowany z myślą o wczesnej świadomości i interwencji, zanim pojawi się problem.

Konsumenci mają do czynienia z oszałamiającym wyborem w tym, co stało się rynkiem kosmetyków do pielęgnacji skóry wartym bilion dolarów. Test SkinDNA™ pomaga pozbyć się zgadywanki. Jeżeli klientka ma genetyczne zróżnicowanie, które sprawia, że jest bardziej podatna na zmarszczki, powinna skoncentrować się na składnikach, które są ukierunkowane na ten konkretny problem, zanim pojawią się jakiekolwiek objawy. Wspaniałą cechą profilu genetycznego jest to, że nigdy się nie zmieni; wyniki będą obowiązywać do końca życia.

Nasza technologia jest wdrażana na całym świecie jako narzędzie umożliwiające klientom powrót do swoich specjalistów ds. pielęgnacji skóry po właściwe porady i narzędzia, a nie poleganie na poradach internetowych, które mogą być dla nich niepoprawne.

Magazyn i dystrybucja

Uprzejmie prosimy o przesłanie zapytania do centrali.

Proszę zobaczyć nasze Lokalizacje strona dla najbliższego dystrybutora w danym kraju.

W przypadku nowych dystrybutorów poza lokalizacjami dystrybutora prosimy o kontakt z centralą.

Copyright 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Tworzone z przez SkinDNA.